پی اس ووچر چیست؟

پی اس ووچر یا پرمیوم ووچر یا فوچرز، همانند ووچر پرفکت مانی در مفهوم کارت شارژ است و یک کد است که شامل ترکیبی از اعداد و حروف می باشد. همانند ووچر پرفکت مانی، پی اس ووچر نیز دارای اعتبار است. باید توجه داشت که پی اس ووچر ارز دیجیتالی یا ارز مجازی نیست و فقط یک کد می باشد. با این کد به صورت آنلاین می توانید تمامی پرداخت های بین المللی خود را انجام دهید.

برای استفاده از کد پی اس ووچر نیاز نیست که شخص حتما حساب کاربری در سایت پی اس ووچر داشته باشد. برای امنیت بیشتر شما می توانید اعتبار ووچر خود را در سایت پی اس ووچر ذخیره نگه دارید. به این منظور باید در سایت فوچرز حساب کاربری داشته باشید.

خرید پی اس ووچر به صورت آنی

صرافی دیجیتال چنج ارز، امکان خرید پی اس ووچر با بهترین قیمت و تحویل آنی را به کمک پنل قدرتمند و تمام اتوماتیک خود ارائه کرده است. برای خرید PS Voucher که به آن پرمیوم ووچر نیز گفته می‌شود، تنها کافی است که یک حساب کاربری در چنج ارز باز کرده، قیمت را مشاهده کنید (مطمئن شوید که بهترین قیمت در این صرافی ارائه شده!) و سپس سفارش خود را ثبت کرده تا کد ووچر به صورت آنی برای شما ارسال شود.

 

شارژ خودکار پرمیوم ووچر

دارندگان حساب پریمیوم ووچر می‌توانند به سادگی و با استفاده از ووچرهای پریمیوم یا روش‌های پرداختی دیگر، حساب پریمیوم ووچر خود را شارژ خریداری کرده و یا موجود و اعتبار آن را افزایش دهند. پریمیوم ووچر، سیستم پرداخت پویا و مطمئنی است که برای حواله‌ها با مبالغ بالا بسیار مناسب است. اگر شما دلار پریمیوم ووچر مازاد دارید، می‌توانید مازاد آن را به صرافی چنج ارز بفروشید. بهتر است بدانید که فرآیند خرید پرمیوم ووچر و تسویه ریالی (واریز به حساب بانکی) به صورت تمام اتوماتیک و کمترین زمان انجام شده و بهترین نرخ برای شما در نظر خواهد گرفته شد

فروش و نقد کردن پی اس ووچر

یکی از مزیت‌های اصلی استفاده از سیستم پرداخت پی اس ووچر استفاده از آن به عنوان یک روش پرداختی برای کسب درآمدهای بین المللی است. در صورتی که بخواهید موجودی حساب پریمیوم ووچر خود را به ارزهای رایج دیگری همانند ریال در کشور ایران یا دلار و یورو تبدیل کنید و یا به اصطلاح اقدام به فروش پریمیوم ووچر و نقد کردن ووچرهای پریمیوم ووچر خود کنید، می‌توانید با استفاده از خدمات چنج ارز این کار را در کوتاه ترین زمان با کارمزد بسیار پایین انجام دهید.

 

برای خرید آنی پی اس وچر (PSVoucher) اینجا کلیک کنید