سوالات متداول

۱- چرا صرافی چنج ارز نماد اعتماد الکترونیک نداره؟

از آنجاییکه قانونی برای ارزهای دیجیتال در کشور تصویب نشده است به همین دلیل به سایتهای فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، نماد اعتماد الکترونیکی تعلق نمی گیرد و هیچ مارکتی در این زمینه دارای نماد اعتماد الکترونیک نمی باشد .

۲- از کجا شروع کنم؟

با رفتن به صفحه ثبت نام در چنج ارز و واردکردن شمارهٔ همراه و ایمیل شخصی، می‌توانید در چنج ارز ثبت‌نام کنید و در ادامه با احراز هویت، می‌توانید به کیف پول خود، تومان واریز کنید و در صرافی آنلاین چنج ارز ، به خرید و فروش بپردازید. ثبت‌نام، احراز هویت و کار با سایت چنج ارز ، به‌آسانی و سرعت صورت می‌گیرد.

۳- چرا تأیید هویت لازم است؟

بر اساس دستورالعمل پلیس فتا، احراز هویت کاربران جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفادهٔ احتمالی، الزامی است. اطلاعاتی که طی فرایند احراز هویت از کاربران گرفته می‌شود، کاملاً نزد ما محفوظ است و تنها دلیلِ گرفتن این اطلاعات، تضمین امنیت دارایی کاربران است.

۴- چرا به چنج ارز اعتماد کنم؟

صرافی ارز دیجیتال چنج ارز دارای درگاه پرداخت قانونی و کد مالیاتی است و تحت نظارت نهادهای نظارتی مانند پلیس فتا عمل می‌کند. تیم امنیت چنج ارز به‌صورت ۲۴ ساعته وضعیت سایت را پایش نموده و پاسدار دارایی کاربران است. هم‌چنین سایت به‌صورت دوره‌ای توسط تیم‌های امنیت بیرونی تست می‌شود تا بالاترین سطح امنیت، برای دارایی کاربران فراهم گردد. قابل ذکر است سایت چنج ارز تاکنون هیچ‌گونه نفوذ امنیتی را تجربه نکرده‌است و تمامی تلاش خود را جهت حفظ و نگه‌داشت دارایی کاربران به‌کار می‌گیرد.

۵-ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency، یک فرم از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال به‌منظور امنیت بیشتر، ناشناس‌بودن و حذف واسطه‌ها طراحی شده‌اند. ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می‌کنند. رمزنگاری‌های ارزهای دیجیتال، غیرقابل هک و پی‌گیری هستند.

۶-چگونه با پشتیبانی چنج ارز در ارتباط باشیم ؟

تمامی راه های ارتباطی در انتهای سایت و در بخش تماس با ما ذکر شده است و همچنین شما قادر هستید از طریق پنل کاربری خود از طریق ارسال تیکت با دپارتمان های مختلف در ارتباط باشید .

۷-ویژگی های صرافی چنج ارز چیست؟

  • ارسال آنی و سریع ارز دیجیتال برای کاربران
  • امنیت بالا در خرید و فروش و همچنین کیفیت بالا در خدمات دهی
  • خرید و فروش شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته
  • کاربری ساده و راحت ، همراه با آموزش
  • قیمت های منصفانه نسبت به دیگر سایت ها
  • امکان خرید سریع ارز دیجیتال

۸-آیا امکان استرداد وجه وجود دارد؟

بدلیل خودکار بودن سامانه پرداخت الکترونیک صرافی امکان استرداد وجه وجود ندارد.

۹-کارمزد خرید در صرافی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت نهایی که در زمان درخواست خرید مشاهده می‌کنید همراه با در نظر گرفتن کارمزدهای شبکه بلاکچین حساب شده و صرافی کارمزدی دریافت نمی‌کند.

اکنون تجارت کنید، خرید و فروش ارزهای دیجیتال را